Kendi Stilini Yarat

0
878

Bazen dolabın kapağını açıp ne giyeceğimizi düşündüğümüz çok olmuştur. Çünkü bazen ne hava durumuna ne de kendi modumuza uygun renkleri ya da tarzı yakalayamayabiliriz. 

Kombin yaparken fikrine güvenilebilecek kişilerden öneri almak, kararsız kaldığınız durumlarda çok yararlı olabilir. Stil ve şıklık konusunda kamuoyu tarafından en güvenilir görülen isimlerden biri de Ivana Sert! Neredeyse her zaman şıklığı ile bizi kendine hayran bırakan Sert, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir organizasyonda yine bizi kurtaracak çeşitli önerilerde bulundu.

Ivana Sert’in stil önerileri

Geçtiğimiz günlerde moda ikonu Ivana Sert, İstanbul Optimum Outlet AVM’de kadınlara güzel giyinmenin ipuçlarını verdi.

İstanbul Optimum Outlet AVM moda, stil ve sohbet dolu bir etkinliğe imza attı. Ünlü moda ikonu Ivana Sert ile gerçekleştirilen stil sohbetleri etkinliğinde kadınların modayla ilgili merak ettiği tüm sorular cevap buldu.

Ivana Sert

“Giyinmek bir sanattır ve beden kadar ruha da iyi gelir. Ancak güzel giyinmek için servet harcamaya gerek yok. Bütçenizi sarsmadan stil sahibi görünebilirsiniz” diyen İvana Sert, şu önerilerde bulundu:

 

  • Dergileri, moda bloglarını ve tasarımcıları takip edin. Böylece vizyonunuz genişler.
  • Bir parçayı farklı şekilde kombinleyin. Yakın arkadaşlarınızdan kıyafet değiş tokuşu yapabilirsiniz.
  • Yarattığınız her doğru kombin sizin stilinizi güçlendirir bu nedenle kıyafetlerinizi aksesuarlarla tamamlayın ve kendinizi anlatan bir tarz belirleyin.
  • Dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de moda ve stili birbirine karıştırmamaktır. Moda olan her şeyi satın almanız sizi stil sahibi yapmaz.
  • Stilinizi oluştururken anahtar kelimenin özgüven olduğunu unutmayın. Giydikleriniz ne kadar şık olursa olsun, eğer kendinize güvensiz bir duruş sergiliyorsanız asla şık görünemezsiniz.
  • Alışverişe çıkmadan önce bütçenizi oluşturun. Alınması gerekenler listesi yapın. Gardırobunuzdaki eksileri yazın. İndirim sezonlarını kaçırmayın.

Siz de Ivana’nın söylediklerine kulak verirseniz harika işler çıkaracağınızı düşünüyoruz!

Sevgiler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here