2018/2019 Sonbahar/Kış Döneminin Saç Trendleri

0
1481

2018/2019 Sonbahar/Kış döneminde hem kısa hem de uzun saç rüzgarları esiyor. Önümüzdeki aylar 90’ların saç aksesuarları ve zarafetiyle içimizi eriten saç barları kullanmak için en uygun zaman. Islak görünümlü saçlar krallığını bu sezonda sürdürecek. Peki, bu sezon saç trenleri arasında başka neler var?

Bob Kesim

İster kaküllü ister kakülsüz bob kesim bu sezon modernliğin simgesi haline geliyor. Saç trendleri arsındaki en kült model haline gelen Bob kesim, pek çok dünya starı tarafından da tercih edilen ve severek kullanabileceğiniz bir saç kesimi.

Doğal dokular

Adeta “yataktan kalktım” görüntüsünü andıran saçların doğal dokusunu belirginleştiren modeller jilet gibi saçların pabucunu dama atıyor. Umursamaz ve salaş görünümlü hem de zahmetsiz olan bu akımın pek çok takipçisi olacak gibi.

Dağınık örgüler

Saç modasında tüm zamanların romantizm simgesi örgüler bu yıl biraz çılgınlaşıyor. Klasiklere farklılık katmaktan hoşlanan kadınların ve değişiklik arayanların çok seveceği bu yeni stil saç örgüleri saçlarınıza karakteristik bir hava katacak.

Uzun saçlara ayrı bir hava katan dağınık örgüler özellikle açık tonlardaki saçlarda çok daha dikkat çekici. 2018/2019 Sonbahar/Kış sezonunda tarzına bohemlik katmak isteyenler için çeşit çeşit farklı örgü modelleri bulunuyor.

Retro Saç Aksesuarları

90’ların vazgeçilmezi gösterişli saç aksesuarları geri döndü. Tüm dikkati üzerinde toplayan ışıltılı saç aksesuarları sadece bu sezon değil önümüzdeki sezonlarda da oldukça revaçta olacak gibi görünüyor. Saç bantları, saç barları ve mandal tokalar altın çağına kaldığı yerden devam ederken “ama bende yok” diyenler için raflarda yerlerini aldılar bile.

Islak görünümlü saçlar

Geçtiğimiz Hollywood yıldızlarının kullanması ile hayatımızda yeniden kendine yer edinen ıslak görünümlü saçlar özel gecelerde yine bizi yalnız bırakmayacak. geriye doğru taranmış, üst tarafı ıslak uç kısımları kuru görünen saçların şekillendirme süresi de oldukça kısa.

2018/2019 Sonbahar/Kış sezonu makyaj trendlerine buradan göz atabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here